vÍTEJTE V GALLERY 44

je jedinečný kulinářský zážitek, který spojuje krásu dobrého jídla a výtvarného umění. Čtyřikrát ročně přivezeme do Gallery 44 nového světoznámého VIP hosta. Hostující šéfkuchař pro vás vytvoří svěží a moderní twist na kuchyni svého regionu a náš hvězdný tým v čele s Reném Vokurkou garantuje, že i naše české výtvory budou nejkrásnější vzpomínky na fine dining v Praze.

. . .  ŠÉFKUCHAŘ

Ohno Takehiro

Jsme hrdí na to, že můžeme představit našeho nového přítele Ohno Takehira, japonského kulinářského mistra, který sídlí v argentinském Buenos Aires. Ohnův styl je naprosto jedinečný, skvělá harmonie masa a ryb spolu s dotekem samurajské magie z jeho vlasti. Tato krásná fúze byla inspirována spoluprací s Koji Fukaya z Japonska a Hilario Arbelaitz z Baskicka. Jeho ohromné dovednosti v kuchyni ho rychle katapultovaly na národní televizní obrazovky, kde je již několik desetiletí populární osobností.

. . .  MENU

. . .  HISTORIE

12. století

Ulice Karlova, ve které se nacházíme, spojuje Křížovnické náměstí a Malé náměstí. Měří cca 350 m. Komunikace v těchto místech existovala již ve 12. století. Ve středověku, po výstavbě Juditina a později Karlova mostu, patřila k nejrušnějším pražským tepnám. Spojovala Staroměstské náměstí, radnici a tržiště, s Pražským hradem. Tvoří část Královské cesty. Během své existence se zde vystřídala i řada názvů. Svatoklimentská, Nožířská, Hrnčířská, Jezuitská a Zlatnická.

. . .  KONTAKT

 REZERVACE

OTEVŘENO

středa – neděle
18:00–24:00