Milí hosté, v této těžké době máme bohužel i my zavřeno. Ale myslíme na vás. Vydržte, opatrujte se a těšíme se na vás!


Valued customers, unfortunately we are closed during these sad times. Keep strong, be safe and see you soon!

. . . VÍTEJTE V GALLERY 44

Čeká Vás jedinečný kulinářský zážitek, který přináší kombinaci krásy výtvarného umění a skvělého jídla.

Čtyřikrát ročně přivítáme v Praze jiného talentovaného šéfkuchaře, který sestaví menu na míru a připraví je s naším týmem pod taktovkou René Vokurky. Menu od hostujících šéfkuchařů je sice vždy inspirováno jejich lokální kuchyní, ale jedná se o moderní svěží gastronomii. Obvykle používají i své originální technologické postupy. Náš René je zase zárukou, že dokonale připravené
menu bude pro Vás skutečně jedinečným kulinářským zážitkem.

. . .  ŠÉFKUCHAŘ

DALŠÍ HOSTUJÍCÍ ŠÉFKUCHAŘ V GALLERY 44!

Ochutnejte a užijte si novinky na našem menu – svěží a neotřelé mexické kombinace připravené výhradně pro Galerry 44. Tentokrát od mladého a talentovaného Fernanda Hernandéz Ruize z Mexika!

Po ukončení studií na Kulinářském institutu (ICUM) sbíral Fernando zkušenosti v těch nejlepších restauracích po celém světě, např. ve Španělsku v Lasartě Berasategui Group nebo v Hyatt Group v USA.
V roce 2014 si otvírá vlastní restauraci Moyuelo, která je za necelé tři roky hodnocená jako jedna z nejlepších v Mexiku. Zároveň se stává jedním ze semifinalistů celosvětové soutěže mladých talentovaných kuchařů San Palegrino. Není proto divu, že se Fernando jako úspěšný šéfkuchař a porotce mezinárodních kulinářských soutěží dostává na titulní strany Forbes spolu s pozvánkou na výtečnou večeři právě do jeho restaurace Moyuelo.

Přejeme krásný večer plný zážitků nejen ze skvělého jídla.

. . .  MENU

. . .  HISTORIE

12. století

Ulice Karlova, ve které se nacházíme, spojuje Křížovnické náměstí a Malé náměstí. Měří cca 350 m. Komunikace v těchto místech existovala již ve 12. století. Ve středověku, po výstavbě Juditina a později Karlova mostu, patřila k nejrušnějším pražským tepnám. Spojovala Staroměstské náměstí, radnici a tržiště, s Pražským hradem. Tvoří část Královské cesty. Během své existence se zde vystřídala i řada názvů. Svatoklimentská, Nožířská, Hrnčířská, Jezuitská a Zlatnická.

. . .  KONTAKT

 REZERVACE

OTEVŘENO

středa – neděle
13:00–24:00