Náš koncept

Chtěli bychom Vám přinést jedinečnou zkušenost, která spojuje požitek z vybraného jídla a výtvarného umění. Rádi bychom tyto dva obory – umění kulinářské a výtvarné – skloubili dohromady na jednom jediném místě v našich historických sklepních prostorech z 12. století. Nacházíme se v samém srdci Prahy, kousek od  Karlova mostu a Staroměstského Orloje. Rádi bychom nabídli nejlepší pokrmy ze všech koutů světa od těch nejtalentovanějších mistrů kuchařů.

Čtyřikrát za rok pozveme světově proslulé šéfkuchaře, aby pro nás uvařili speciálně sestavené menu. Rádi bychom, aby zážitek z jídla byl u nás stejně dokonalý, jako ten, který může přinést krásná opera či nádherný obraz. Každý z našich šéfkuchařů je doslova umělec ve svém oboru a my můžeme být svědky jejich dokonalé profesionality a také lásky ke svému povolání.

Z Limy do Tokia, z Lisabonu do Hongkongu, z Moskvy do New Yorku Vám náš host Guest Chef vytvoří moderní modifikaci ukázky kuchyně svého regionu. Všechny pokrmy pochopitelně  spárujeme s  vhodnými regionálními víny.

Díky moderní otevřené kuchyni můžete pozorovat náš kuchařský tým v akci a být přímými svědky jejich talentu. V naší „galerii chutí a umění“ dostanete také jedinečnou příležitost připravit si vlastní pokrmy pod milým, ale ostražitým dohledem našeho hosta Guest Chef  a získat tak certifikát  Masterclass.

Restauraci tvoří otevřená kuchyně a jedna hlavní místnost. Kromě té je tu i salonek pro soukromé příležitosti, které, jak doufáme, se pro vás stanou V Gallery 44 nezapomenutelnými. A postupně bychom také chtěli naši výtvarnou sbírku rozšiřovat tak, aby zastupovala mladé talentované umělce z celého světa, stejně jako všechna naše menu.

Naším cílem je, aby se na jednom místě potkávali různí kuchaři, různé země, různá roční období, různá překvapení  a to vše  spojovalo jedno jediné – vášeň a radost z dobrého jídla a krásných věcí.